Residence Alice

Το Residence Alice Ρίμινι βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Κάστρο Σισμούντο και έχει θέα στην πόλη. Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 1 χλμ. από σταθμό τρένου Σταθμός Ρίμινι και 150 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Vespucci.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει βεράντα, χώρο καθιστικού και σαλόνι, έχει ρυθμιζόμενο κλιματισμό και ηχομόνωση, καθώς και τηλεόραση επίπεδης οθόνης για να εξασφαλίσει μια άνετη διαμονή των επισκεπτών. Για περισσότερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επίσης, διατίθενται πετσέτες.

Οι επιπλέον ανέσεις περιλαμβάνουν βεράντα.

Το Residence Alice προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Η Ρόδα του Ρίμινι βρίσκεται σε απόσταση μόνο 12 λεπτών με τα πόδια, ενώ ΣυΝεδριακό ΚέΝτρο του ΡίμιΝι απέχει περίπου 30 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Το Residence Alice επίσης βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Federico Fellini.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Residence Alice Ρίμινι
Baia Medea Splendido E Nuovissimo Attico Al 5To Piano
Τιμή μόνο για κινητά

Baia Medea Splendido E Nuovissimo Attico Al 5To Piano

9.6
Εξαιρετικό 7 σχόλια
49 μ από το κατάλυμα
USD 716 USD 644
ανά νύχτα
Fifth House - Nuovissime Suite In Marina Centro
Τιμή μόνο για κινητά

Fifth House - Nuovissime Suite In Marina Centro

9.4
Άριστο 9 σχόλια
49 μ από το κατάλυμα
USD 278 USD 250
ανά νύχτα
Bilocale A Due Passi Dal Mare
Τιμή μόνο για κινητά

Bilocale A Due Passi Dal Mare

9.1
Άριστο 16 σχόλια
75 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Federico Fellini
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Stazione Rimini
    500 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείαςIT099014A13JTONYAB
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Residence Alice;
      Το Residence Alice βρίσκεται κοντά σε Πάρκο Federico Fellini.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Residence Alice;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Residence Alice περιλαμβάνουν Italy in Miniature, Αψίδα του Αυγούστου καθώς και Ναός των Μαλατέστα.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Residence Alice;
      Η τιμή κράτησης στο το Residence Alice θα είναι 167€.
    • Πώς πληρώνω στο το Residence Alice;
      Το Residence Alice δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • CartaSi
      • Maestro
      • Discover
      • JCB
      • Diners Club
    • Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει πάρκινγκ;
      Αυτό το διαμέρισμα παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Residence Alice;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Residence Alice περιλαμβάνουν Pizzeria Del Kursaal και Embassy και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Federico Fellini
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Stazione Rimini
    500 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Residence Alice Ρίμινι
    100% Αληθινά Σχόλια

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο